Hodnocení

Přečtěte si jak nás hodnotí naši klienti.

 

Rousek Jiří:

V souvislosti s úmrtím mé maminky mně dovolte vyjádřit Vám a celému kolektivu Vašeho sanatoria velké poděkování za péči, kterou jste mojí mamince věnovali. Velice si vážím práce Vás všech, neboť si plně uvědomuji, že jde skutečně o velice náročnou službu nemocným lidem, kteří se již nemohou o sebe sami postarat. Spolu s tím velmi pomáháte taktéž rodinným příslušníkům, kteří z různých důvodu nejsou schopni nemocnému člověku poskytnout náležitou celodenní péči. Ještě jednou Vám všem velice děkuji a přeji hodně psychických a fyzických sil při plnění Vaší nelehké služby.

 

Petr Novák:

Krásný den! Moc vám všem děkujeme za skvělou péči, kterou věnujete mé mamince Olince. Je u vás velmi spokojená a za to jsem opravdu vděčný! Mějte krásný den! Petr Novák.

 

Stanislava Dvořáková:

Vážení pracovníci sanatoria, s velkou úctou k vámi vykonávané práci vám chci všem moc poděkovat, že jste se o mou sestru Mirku postarali nejlépe jak jste uměli. Její poslední chvíle u vás strávené pro ní byly krásným zakončením jejího nelehkého života. Přeji vám všem zdraví a spoustu sil do dalšího počínání! S. Dvořáková.

 

Dana Skrášková:

Dobrý den, děkuji vám za péči, kterou jste věnovali mému otci Aloisovi Jírovi po celou dobu jeho pobytu v sanatoriu v Ostředku. Velice si práce vašeho personálu vážím, neboť zajistit péči o mého otce v domácích podmínkách bylo nad naše síly a možnosti. Proto ještě jednou děkuji i jménem své třiaosmdesátileté maminky.

 

Petra Horská:
Dobrý den, chci moc poděkovat celému týmu sanatoria za profesionálně odváděnou práci. Moje maminka si zde prožila své poslední necelé dva roky života pod úžasným vedením a moc za ni i za sebe děkuji.

 

Jiří Burget:
Vážení zaměstnanci a zaměstnankyně sanatoria Lotos, děkuji Vám za odbornou a všestrannou péči o mého bratra Milana a za Váš velice lidský přístup. Vážím si práce, kterou odvádíte. S pozdravem, Ing. Jiří Burget.

 

Sandra Pešková:
Chtěla jsem Vám poděkovat za nesmírnou péči o moji matku Štěpánku. Moc děkuji za Váš přístup a Vaši péči o seniory. Přeji Vám všem mnoho zdaru při takto náročné práci. Ještě jedou Vám moc děkuji. Pešková.

 


 

Budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu na námi poskytované služby.

Vaše jméno: *
Vaše hodnocení:
 
Ubytování:
Strava:
Péče:
Chování personálu:
Celkový dojem: